Kedves Testvéreim!

Misszióház Egyesületünk, illetve Perczelné Kozma Flóra Nőegyletünk szervezésében 2026. május 24–én és 25‑én Ruhaforgót tartunk a gyülekezeti termünkben, a Pünkösd első, illetve másodnapi Istentiszteletünket követően. Célunk az, hogy adományokat gyűjtsünk a Misszióház javára, ugyanakkor a megunt, még jó minőségű ruháink új életet kapjanak, és közben törődjünk a környezetünkkel.

A rendezvény nyitott mindenki számára, aki szeretne környezettudatosan és felelősségteljesen öltözködni. A ruhákat, cipőket, egyéb öltözködési kellékeket már a most következő vasárnapon, május 17-én  is be lehet hozni a gyülekezeti termünkbe!

Atyafiságos üdvözlettel:

Léta Sándor, lelkész