Kedves Testvéreim,

május 5-én Anyák napját ünnepeljük a templomunkban. Szeretettel várjuk a gyermekeket a gyülekezeti terembe, ahol Bodor Sarolta és Darkó Katus foglalkozást tartanak. (április 21-én tavaszi dekorációkat készítettek a gyermekek, lásd a képeket  https://bbue.hu/2024/04/22/tavaszi-dekoraciok-keszitese/ )

Május 12-én tartjuk a Konfirmáció ünnepségét, melyen hat fiatal tesz vallást hitéről.

Május 17-én szerdán 18 órától tartjuk a következő Bibliaórát.

Május 19-én, illetve 20-án, Pünkösd mindkét napján Úrvacsorával egybekötött ünnepi Istentiszteletet tartunk.

Szeretettel fogadjuk a személyi jövedelemadó 1%-nak felajánlását a Magyar Unitárius Misszióház Egyesületünk számára, mely felajánlás közvetlenül a Bartók Béla egyházközségünket támogatja. https://bbue.hu/

Pünkösd a közösségeink ünnepe, amikor a hívek “kitartóan részt vettek az apostoli tanításban, a közösségben, a kenyér megtörésében és az imádkozásban.” Apostolok Cselekedetének könyve 2. rész 42. verse.

Üdvözlettel és szeretettel:

Léta Sándor

lelkész